Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konser AnıLarınız!..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 14, 2008 4:15 pm

istanbula gezi için gitmiştimmm
arkadaşlarımlaaa isim vermeyim istemezler onlar..

işte orda hepsinin konserinin olcağını duyduk en cok ben kafayı yedimmm
ogün gittik işte..
konserde ben bağırıyorum onlar 4 peynirli pizzayı söylüo ben gülçinim diye melodiye kafa tutuommmm What a Face
gülçin baya bir baktı güldü ben bayılacaktım I love you
çıkışta ben gülçin bekle diye bağırdım (yasak ama kim tutar beni Smile )gülçin efendim canım dedi

ben utandım ve sevincten sazan gibi oldum yanımda arkadaşlarım sazan gibi bakıoo Shocked What a Face
neyse sonra ben gülçine en büyük fan bennnnn dedim o da tamam bitanem dedi ben kriz geçiriyorummmm

yasemin baktı sen sevdim canım gülçinle ben seni sevdik dedi sessizce daha sonra ben arkalarından baktım ölece ama gülçinim diye 2 hafta sölendim cheers I love you I love you I love you I love you
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 2:30 am

Bana biraz atmasyon gibi geldi Elifim en büyük fan sensin dediğinde hiç bir üye tamam demez ...
Arkadaşlar 22 Kasım hayatımın en güzel günlerindendi...22 Kasım ankara
konseri..İlk önce içeri girerkenki macerayı anlatıcam.Arama
yapıyorlardı.Kameraları aldılar bendende..Sonra ben ağladım tabi Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Biggrin..Sonra
ablam kameryı aldı dışarı çıkıyomuş gibi yaptı dışarı çıktı..Bnde bütün
masumane yüz tipimle korumaya söyledim korumada beni kamerayla içeri
aldı.. konser süperdi..Eren ve Yaso bana baktı hep Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Biggrin..Cemreye ve Gülçine busee ve ayşegülll diye diye öldüm Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Biggrin Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Sonra mektupları verdim..Bir ara öylesine eren rozeti attım sahneye..Eren onu frkedip takmazmı bideeeeeeeeeeee Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Masum..Sonra Benm mektubumu yaso keşfetti aldı eline eren bu sana dedi..Erende tamam koy şuraya okurum sonra dedi Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Süperdi..Cemrenin oraya ayşegülün mektubu attım sonunda Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Biggrin..Cemrede
aldı kenara koydu..Gülçinede kendi ellerimle Busenin mektubunu verdim
oda gülümsedi buse buse diye bağırdım güldü kenara koydu oda Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..El tutma işni sadece çok az Gülçin yaptı...Bende tutamadım orada değildim..Ama Yasonun ve Erenin eline ve ayağına deydim Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Cemre bir ara o yanardönerli ışıklardan istedi..Birisi verdi Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile...Rozeti takarken erenin pozu var koyucam biraz resim yorumlardan sonra Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Konserde engelli bir kız vardı Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Frown..Sen
birtanesini ankaraya özel söylediklerinde hep birlikte o kıza -güçlüsün
istersen dünya elindee bölümünü söylediler..Kıza öpücük attılar Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Sonra danslarına baktılar..Eren bana baktı hepp Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Masum..Çok mutluyumm..Darısı başınıza..Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Smile..Bu arada çıkınca herkes hepsiyi arıyodu falan korumalardan biride -Size değer bile vermiyolar çıkıp gittiler dedi Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Mad..bende
Onlar bize gayette değer veriyor kapa çeneni! dedim Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Biggrin..Adam morardı Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 Fatihin_gulusu..
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 16, 2009 6:13 am

ipekle aynı gibiydi anı gün falan yazmama gerek yok ipek özetlemiş Very Happy
Kullanıcı İmzası
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 3:59 pm

İpeğima atmadım..!Gerçekten!!
Kullanıcı İmzası

Konser AnıLarınız!..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2