Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konser AnıLarınız!..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Nis. 08, 2008 7:20 pm

ArkadaşLar konserde yaşanan anıLarLa iLgili tek tek başLık açmaya gerek yok Wink
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 12:25 am

9 şubat konseriydi konserin başlamasına 15 dk vardı o sırada korumalarla beraber şebnem teyzm çıktı.biz hmn yanına koştuk bzm bacaklarımız her yerimiz titriyo şebnem teyze bunu cemrem verebilirmisin dedim aynı şekilde selinada gülçinime verebilirmisin şebnem teyze dedi.Şebnem teyzede tmm canlarım ben onu hmn kızlara vericem dedi.Konser başladı cemrem hep bnm olduğum yere bakıyo bnm üstümdede bastırdığım t-shirt var(cemremli).Cemrem görünce gülümsedi.Aynı şekilde gülçin ve yaseminde selinaya ve ireme.İlk şarkı tempoydu bn hep ona bakarak söledim ağlıyodum bide.Meleğim görünce gülümsedi göz kırptı.Gülçinde müzikalin sözlerini ve bad penny yi söleyince gülçin gülmeye başladı hani ing. ya.Meleğim hep bana bakıyo ben ona mükemmel bi gündü süperdi
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 9:39 pm

3 şubat konseriydi..!..O gün çok mutlu ve heyecanLıydım..30 dk önce gittim oraya!..Sonra işte başLadı konser bebikomu gördüm faLan aLkışLadım..(=..Foto çektim yakında koyucam hepsini ayşegüL tarayıcıdan geçircek:Dİşte bad pannye geLdi sıra ankaraLıLar söyLeyin hadi dediLer(=..Ben söyLemeye başLadım avazım çıktığı kdr bağırıyorum ama:D sonra konserin nerdeyse tamamı bana baktı!..O sırada Erenimde baktı bana okey işareti yaptı göz kırptıı SmileSmileSmileÇok mutLu oLmuştum..Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyCuma Nis. 18, 2008 8:34 pm

ipeğimin anısı süpermiş
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 2:26 am

Evet gerçekten güzeLdi seninkide süper meLeim:)..
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 2:01 pm

9şubat konseri izmirde olan çok heycnlıydım 1.sıradaydık ve erenim bni tanıdı daha önce gördüğü için aşk sakızı msn ı söylerken beni işaret etti böyle güldük ikimiz çok güzeldi
süper bi konserdi en güzel yanıda erenimin beni tanımasıydı
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Nis. 22, 2008 11:56 pm

bnde 40 derece partilerine gitmiştim cem avnayim de ordaydı sonra kuzenimle ynına gittik foto çektik sonra bn kulise girip aşkım(cemrem)i görmek istedim ve giremedim ağladım sonra cemin yanına gittik
bn:ya bni içeri almıyorlar (ağlıyordum)
cem:tmm bn bi konuşayım korumalarla belki seni içeri alırlar
bn:tamam dedm.
(cem kkulise girdi)
sonra yanıma geldi
bn:nooldu bni içeri alcaklarmıymış
cem:hayır ne yazık ki
cem:sen ağlama içeri alırla biraz sonra
biz kuzenimle korumaların yanına gittik ama ne yazıq qi almadılar ama hepsimi gördüğüm için çok mutlu oldum
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Nis. 29, 2008 1:21 am

anılarınız çok güzel gerçekten yaa.ben sadece bir kerecik görebildim.o da Sezen Aksuyla Denizliye geldikleri zaman.onda da azıcık görebildim zaten.İzmir fln yakın aslında gidebilirim ama benimle gelcek kimse yok malesef arkadaşlarımdan Sad keşke gidebilsem wala.
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 10:49 pm

süper anılar
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 12:40 am

bende bi kere maxland konserindeydim..en ondeydim ve surekli gulcinime bakarak sarki soyluyodum sonra gulcinim bunu fark edip bana bakti gulumsedi ve opucuk atti..Smile
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 2:03 am

Herkesinki gerçekten çok güzel:)..
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 10:57 pm

evet süper
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:26 pm

off artık bu qünden sonra anımm oldu
ßen : Gülllllçççççççççççiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn
Cemre bakar..
Hep banayı söylerlerken
Ben: Gülçin hep bana bana
Gülçin: bakar qöz kırpar(LLL)
Ben gaza qeLir dahada bağırırım bu seferde diğerleri bakar sonra kardellenlerle birLİkte öne qitttik ....
Ve...
ben ağlayarak .Gülçin die bağırdm ve Gülçin elim tuttu işte o an kalpten qidiodmm
bana qüLdü vs... bittm resmn

KISALTILMIŞTIR
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:31 pm

hatta beyzam sen olay tvyede çıktın o konserde çekilmiş değil mi?
süper anılar herkezinki
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Haz. 03, 2008 5:25 pm

1 haziran konseriydi biz c bloktaydık 2.sırada sonra dayım 1.sıradaydı 1e geçtik

2 arkadmızda ırmak ablam vardı ablamın çok yakın bi arkadşı istanbuldan tatile gelmiş okulu bitmiş ve konser olduğunu öğrenince gelmiş kulise girdi konserden önce ben giremedim tabiyki Sad ama ırmak ablambak şu deniz sörf kursundaki içeri almıyolar demiş eren tanıdım kocaman öpüyosun onu demiş korumalara sormuş benim için giremez demişler !!!SadSadSad

erenim hep bana bakarak söyledi konser başlarken öpücük atıtı bana göz falan kırpıyodu hep. konser bitti erenin yanına gitti yine ırmak abla hediyelerimi ve mektubumu verdi .sonra 24 haziranda imza gününden önce ırmak abla erene gitçekmiş ben o gün izmire gitçem inş imza gününden önce görürüm aşkımı ırmak abla gelceğimi söylemiş 26 hazirnadada görücem o özel bişey!Very Happy
süper bi gündü ya erenim bitanem bide kocaman öpüyosun onu demniş ve tanımış beni zaten tanıyo artık :D24 Hazirrandada ipeğime ve bana video çektirtçem erenime Very Happy
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Haz. 03, 2008 6:31 pm

Sağol canım süper bir anı Sad Şu anda inanmıyorsunuzdur belki ama ağlıyorum..Sad..Erenimm sesimi duyyy BU AŞKI GÖRMÜYORSUN KÖR OLMALISIN.... SadSadSadSad
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPaz Haz. 08, 2008 8:47 pm

ipeğim ya keşke sende gelsen bugün.bende bugün konsere gidiyorum anımı gelince anlatırım.bu arada herkesin anısı inanılmaz.(ipeğim ya off ya off)
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 12:02 am

Flood yapmana gerek kalmadı o konserin günüde geçti..
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Ağus. 19, 2008 9:51 pm

Tarhihini hatırlamıyorum ama bu sene idi.Ben Gülçin'i yakından görmek için sabırsızlanıyordum 4 kişi idik bizde hepsi grubu kurmuştuk o arkadaşlarımla gitmiştim Cemre'yi seven arkadaşım herkesi itip büzerek en öne geçerek bende sahneye çıkmak istiyorum dedi ben onun yanında olduğum için utandım ama sonra bende onun gibi bağırdım Eren baktı baktı baktı hadi gelin bakalım dedi bizde sahneye çıktık ve dans ettik Gülçin'e dokunmak onu hissetmek çok farklıydı sevmekten
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:33 am

09 Ağustos 2008 21:00
ben en öndeydim cemre cemre diye bağırıyordum cemre bana baktı el salladı hep benim tarafımdaydı zaten güldü bana aşkım ya daha sonra Erman abiyi gördük
Ben:Erman abi sana bir şey desem cemre*m-e iletir misin?
Erman:Tabiki canım...
Ben : Cemre Seni çok seven bir fanın var adı Rojda Very Happy hani o Cemre diye bağıran:D
Erman:Mutlaka söyleyeceğim dedi ve gülümsedi:)
....
konser sonunda kızlar arkadaşlar konser bitii dediler ve gittiler ama sonra yeniden geldiler ve eren bol bol bana baktı cemre bana o kadar poz verdiki en az 10 tane falan ama süperdi ya ...
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 6:33 pm

Süper ya bu kış tekrar gidicem ben oLursa..
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 10:34 pm

Benim oldu..Ankara konseriydi..En ön sıralardaydım Yaseminimi gördüm..Tempoyu söylerken Aşkımmm diye bağırdım What a Face Yasemin kim söyledi gibisinden önlere baktı beennn yaptım ellerimle oda güldü göz kırptı Smile Hiç unutmuyorum Smile
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 10:46 pm

bu kış olursa bende gideceğim inşallah olur Sad
herkesin anısı çok güzel ds:
Kullanıcı İmzası
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 10:58 pm

İnşaLLah giderim bu kış Evil or Very Mad
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
ebru_ergül
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
ebru_ergül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 100 Nerden : GüLçİnİmİn SıCaCıK kAlBiNdEn((İzMİrDEnn:))

<
MesajKonu: Geri: Konser AnıLarınız!.. Konser AnıLarınız!.. EmptySalı Kas. 25, 2008 3:51 am

ayy keşke benimde anım olsa anlatsam
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net/

Konser AnıLarınız!..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki