Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük SorunLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 7:41 pm

çok saol DaDLuM.. ayrıca dersanedede aynı sınıfta olacağız büyük ihtimal...samanyolundakilerin çoğu aynı sınıfta off süper Wink
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 09, 2008 1:38 am

Damla ablacım şunu biliyorumki bu çocuk senin gerçekten kıymetini anlayamamış ve seni sevmemiş sende bu çocuğu unut diyorum ama biliyorum hiç kolay değil kendini başka konulara yönlendirmeye çalış..Ve bu çocuk için değmez ablacım.. ds:
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 09, 2008 1:47 am

İpek Damla ablaya bişey söylesem kızarmısın confused
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 09, 2008 1:55 am

Kızmam meleğim (: Sadece izin alman yeterliydi izinde aldın ds:
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 10:40 pm

>>İpq<<* demiş ki:
Damla ablacım şunu biliyorumki bu çocuk senin gerçekten kıymetini anlayamamış ve seni sevmemiş sende bu çocuğu unut diyorum ama biliyorum hiç kolay değil kendini başka konulara yönlendirmeye çalış..Ve bu çocuk için değmez ablacım.. ds:
Meleğim yeni birini buldum.. masum kro Unuttum o alçağı Very Happy Sağol genede Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 4:46 pm

İpekcim bizim karşımızdaki sınıfta mustafa diye bir çoçuk var tabi ben o çoçuğun adını mustafa olduğunu bilmiyodum sıra arkadaşıma sorum oda ona sormuş mustafa demiş işte bende bu çoçuğa nasıl açılıcam derken söyledim ben bende utangaçım yani merve söyledi oda sude bende kaçıyo yani çoçuk beni önceden tanıyomuş işte sude benden kaçıyor ben yüzünü doru düzgün görmedim olmaz demiş bende üzüldüm felan tamam dedim ertesi gün merveye ççıkma teklifi etmiş duyunca çok üzüldüm sonra merve bilmem demiş sudeye böyle bir kazık atmam demiş senin gibi oda ben sudeyi değil seni seviyorum demş mervede bilemiyorum demiş ertesi gün merveyle çoçuğun evini takip ettik merve biraz bulaşıktır böyle bir kazık attıktan sonra onla gezmezdim ama bulaşık diye işte takip ettik çoçuğun evi bize çok yakın ertesi gün mustafa bana derste öğretmen varken tebeşir isticektim bana bağrarak benimle çıkarmısın dedi Ben hem sevindim ben kızdım hemde sınıfa ve matemati öğretmenine rezil oldum ben şimdi napıyım :s
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 21, 2008 3:45 am

Ya sevgilim benimle değilde en yakın arkadaşımla ilgileniyordu resmen..Ben bakınca sürekli ona bakıyor oluyor ve bana bakarken ona bakınca sürekli gözlerin kaçırıyordu ! [Damla düştüm mü senin durumuna!] Ertesi gün en yakın arkadaşımla yolda giderken onu başka bi kızla yakaladım hiç ses çıkarmadan gittik ama onun ertesi günü başka bi kızlaydı! Ben ne yapıyım?
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 12:06 am

1 senedir küs olduğum arkadaşımla konuşmayı özledim ! İkimizde barışmak istiyoruz ama bi türlü cesaretimi toplayamıyorum sürekli göz göze geliyoruz ??
Kullanıcı İmzası
Miss'Titizz
Yeni Üye
Miss'Titizz

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPaz Ekim 12, 2008 11:25 pm

En acı sorun benimki.. Sad Sad İpekcim senin tanıdığın kişi Tekn.Tas. hocası Funda hocanın oğlu Arda varya biz onunla 3 ay falan çıktık sonra ben Temmuz ayında ayrılmak istedim ve sırf onu görünce tekrar hatırlayacağım için Samanyolu'na gittim (başka nedenlerde var ama..)öğrendim ki dersanede falan hep benden bahsediyormuş bende tekrar onu sevmeye başladım ama o ben başka okula gittim onu bırakıp diye beni bıraktı ben seni unutamadım s.ç.s. falan yazdım eğer beni unuttuysn aradığımda meşgule düşür dedim meşgule düşürdü ve ben ilk defa bi erkeği Öylesine değil Ölesiye sevmiştim ve seviyorum ve ilk defa bi erkek için ağladım ve ağlıyorum çok doldum yaa.. o işte meşgule düşür unuttuysan dediğimde aradığımda bi kere dıııııııııt yaptı kalbim böyle küt küt atıyo işte sonra arkasından Dıt Dıt Dıt Dıt gelince gözlerimden yaşlar boşaldı Crying or Very sad Crying or Very sadCrying or Very sad bugün de onun çok yakın ark.Göktu Uğur falan Didemle çıktıkları için buluşmuştk onlarla Ardanın elinden alıp Göktular okumuş hepsini buda 2.sorun rezil oldum dersanede derste ağladım durdum sonra Göktu Ardanın yanına götürüymmü seni dedi bende hyr dedim ezik duruma düşmemek için ama ben yaz tatiline girdiğimizden beri yani Haziran ayından beri Arda yı hiç görmedim çok özledim offf ve 8.sınıfta atatürke gelemiycem ardayı görünce darma duman oluyorum ama çok özlüyorum off hiç bi zaman böyle olmamıştım Engin i sevdim beni sevdi,Yiğiti sevdm beni sevgi,Doruk'u sevdim beni sevdi,Ardayı sevdim beni sevdi tekrar sevdiğimi söleyince hyr dediğinde bi garip oldum offf...
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 9:41 pm

Buse*m öncelikle senin sorununa gelelim..Bu arkadaşın kızmı erkekmi ???
Senacım cidden durumun kötüymüş ama erkekler onları ne kadar çk sevsekte hiç güvenilmezler..O yüzden onun için gözyaşlarını dökmene gerek yok çok sevdin biliyorum ama ömrünün sonua kadar belkide binlerce kişi çıkacak karşına bunun için ağlayıp sağlık sistemini bozma cnım kısacası onu unut..
Kullanıcı İmzası
Miss'Titizz
Yeni Üye
Miss'Titizz

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 4:39 am

Geçen gün öğrendim ki Sena bana güvenmiyo bana güvenmeyen bi kızla çıkamam demiş bende ben sana güveniyorum yazmıştım sonra Atatürk'ü özlediğim için gelmiştim (akşam 5-6 gbi) nöbtçi masasının yanında konuşuoduk arkadaşım arda içeride dedi bende off ozaman yukarıya çıkamam arda varsa dedim arda nöbetçi masasının arkasındaymışTunçla beraber Arda dediklerimi duymuş ve elini kalbine götrmüş ve tam o sırada attığım msj.ı okuyomuş sonrkai gün Sümeyyelere gidicektim (okulun üstündeki merdivenlerin orda oturuolar)Arda okula geleebilrmisn die msj.attı gelirim deidm gittim Tunç ve Arda vardı konuştuk baya bi 5 aydır görüşmemiştik sonra sonuç? dedi bilmem dedim çıkıyomuyuz yani dedi galiba dedim(s***k gbi) o da galiba?? dedi evet evet Very Happy dedim öyle işte bugn çok mutluyum =))
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:33 pm

SüsLü KoKana** demiş ki:
Buse*m öncelikle senin sorununa gelelim..Bu arkadaşın kızmı erkekmi ???
Senacım cidden durumun kötüymüş ama erkekler onları ne kadar çk sevsekte hiç güvenilmezler..O yüzden onun için gözyaşlarını dökmene gerek yok çok sevdin biliyorum ama ömrünün sonua kadar belkide binlerce kişi çıkacak karşına bunun için ağlayıp sağlık sistemini bozma cnım kısacası onu unut..
kız yaa Very Happy
Kullanıcı İmzası
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 09, 2008 12:11 am

benim bir arkadaşım var yazın beni 2 aptalla sattı..
Şimdi en iyi dostu oldum onun..Onu afetmek istemiyorum bir yandan bir yandan affetmek...
Bana yaşattıklarını ona yaşatmak istiyorum ama gönlüm bir daha onu kaybederim diye el vermiyor

Çaresiz kaldım...
Kullanıcı İmzası

Küçük SorunLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2