Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Küçük SorunLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 4:31 pm

Sorununuz başLık açmayı gerektirecek kadar büyük değiL mi??
O zaman bu başLığa yazabiLirsiniz.. Smile Smile
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Mayıs 06, 2008 2:51 am

bi çocuktan hoslaniorum ama o benden hoslanmıor...onu nasil untucam??
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 3:37 am

Canım unutmak en zor şeydir bu bölümün admini olarak sana bunu öneriyorumki bence o çocuğa cilvelen:)Göz teması falan kurun sonrada ısınınca seni seviyorum de söyle ama eğer unutmak istersen..Başka birisini bul Wink
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyCuma Mayıs 09, 2008 12:51 am

Büyük bi sorunum war..
kendimi dizilerdeki kötü kadınlar gibi hissediyorum.. :s neden die soracak olursanız.. :s :s en yakın arkadaşımı seven bi çocuk vardı ama arkadaşım onu hiç sevmiodu başkasını seviodu sonra o çocuk bana yakınlaşmaya başladı telf.dan msj. attıp,çaldırıp,ben istemeden msnini falan verdi msn aç falan dedi her gördüğünde bana bişeyler söylemeden duramıyodu (böyle yazınca üçkaatçı biri gibi durdu ama çok ii üstelik yakışklı birisi Smile Smile ) ama yakın ark.ım bunu bilmioo :s
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyCuma Mayıs 09, 2008 1:17 am

Canım bence sen bu sevdadan vazgeç dicem ama arkadaşını bir test et öyle bir şey olsa ne yapardın de sonrada anlat herşeyi zorlayınca bende başladım böyle olmaya de..Eğer aşırı tepki gösterirse sende vazgeçersin:(
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Mayıs 13, 2008 2:13 am

Futbolcuya Aşığım Ve %50 çıktı hayırr!Sad
Ama Bill Le yaptım %90 çıktıSmile
İpeğim Güzin abla OLMUSSUN Very Happy :alien: :alien: Razz Razz :?:
Kullanıcı İmzası

En son billkoliqnazoş tarafından Salı Mayıs 13, 2008 2:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : flood yapmamak için)
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Mayıs 13, 2008 10:22 pm

Oldum valla Nazım x)..Bu arada o metreye inanma!..XD Habire değişik çıkıo erene ilkinde %90 çıktı dierinde %80 çıktı xD Ama genede iyi duruyo güzel ellerne salık buseMin x)
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 12:42 am

ben deniz eren yazdım %100 çıktı neyse

senacım bencede ipeğin dediğini yap !!! Very Happy
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 6:15 pm

Burada kimin kime ne kadar çıktığını sormuyoruz Denizcm x)...Ve Derman AbLa benim xD Lütfen ilgi alanıma girme xD
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyCuma Mayıs 16, 2008 2:09 am

tamam canım özür dilerim =)
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Mayıs 20, 2008 3:22 am

ya ipeeemmm:)
ölüyorm askımdan
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyPaz Haz. 01, 2008 11:14 pm

ben birinden hoşlanıyommu hoşlanmıyommu anlamadım napçamm
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Haz. 03, 2008 1:53 am

birisinden hoşlanıyorum hemde bizim burdann hergün görüyorum ama acaba oda beni seviyor mu?? (:
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Haz. 03, 2008 2:20 am

Eğer bir çocuğun sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için tanışın Wink..Sonra biraz bekleyin 1 hafta kadar sonra gelin hareketlerini bana bildirin ama bu hafta sürecinde biraz yakınlaşın göz kırpın ona Smile
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptySalı Haz. 03, 2008 2:33 am

ipek ben bir çocuğu seviyorum.oda duyduğuma göre beni.ama arada şüpheleniyom beni seviyor mu diye.mesela tiyatroya gittik.bana baktı oyun boyunca ama onun yanından geçerken kendi sınıfındaki kızlara laf atıyor.seviyor mu?beni
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 7:34 pm

Küçüktüm büyüdüm en sonunda Sad İpek ben bir çoçuğu SEVİYORUM inanmicaksın ama 1. SINIFTAN BERİ NE BEN ona açıldım ne O bana hala bekliyorum yanımda oturan bir arkadaşımı seviyordu hatta ARALARINI BEN YAPTIM yapmaz olaydım =( Sevip sevmediğini bilmiyorum doruyu söyliyim ben onu hala ÇOK SEVİYORUM AMA AÇILAMIYORUM =( Sınıfta birine ezik demiştim Very Happy S*L*K gelip sırama tekme atıyordu bir güzel dövdüm bir daha yaklaşmadı sonra bir kerede başkasına demiştim ezik diye o dövdüğüm çocuk ona dedim zannetti geldi bana karışamıyo sıramla uraşıyor beni seven çoçuk birde sevdiğim çoçuk onu dövdü sevdiğim çoçuk ne zaman bana karışsa ben sınıfa girdikten sonra onu sıkıştırıp dövüyor =) kafam çok karışık ayrıca beni seven çoçuğu ben sevmiyorum nefret ediyorum Sence Napıyım?
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 8:32 pm

Sude İpek tatilde çok beklemen lazım Very Happy
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:31 pm

gelince direk yardımcı olacağımmm Very Happy
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 3:03 pm

MiNyŞ*SeLLy<33 demiş ki:
ipek ben bir çocuğu seviyorum.oda duyduğuma göre beni.ama arada şüpheleniyom beni seviyor mu diye.mesela tiyatroya gittik.bana baktı oyun boyunca ama onun yanından geçerken kendi sınıfındaki kızlara laf atıyor.seviyor mu?beni
Selcancım erkekler hep ilişkisinin yanı sıra başka kızlara laf atar onlara bakar bundan bir şikayetin olmasın ama seni seviyormu derecesine gelirsek onun sana bakışlarını bana anlatmalısın anlamalısın nefretlemi bakıyor yoksa aşklamı bunu keşfet ve bana yaz meleğim (:
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 3:06 pm

Suce*Kemer demiş ki:
Küçüktüm büyüdüm en sonunda Sad İpek ben bir çoçuğu SEVİYORUM inanmicaksın ama 1. SINIFTAN BERİ NE BEN ona açıldım ne O bana hala bekliyorum yanımda oturan bir arkadaşımı seviyordu hatta ARALARINI BEN YAPTIM yapmaz olaydım =( Sevip sevmediğini bilmiyorum doruyu söyliyim ben onu hala ÇOK SEVİYORUM AMA AÇILAMIYORUM =( Sınıfta birine ezik demiştim Very Happy S*L*K gelip sırama tekme atıyordu bir güzel dövdüm bir daha yaklaşmadı sonra bir kerede başkasına demiştim ezik diye o dövdüğüm çocuk ona dedim zannetti geldi bana karışamıyo sıramla uraşıyor beni seven çoçuk birde sevdiğim çoçuk onu dövdü sevdiğim çoçuk ne zaman bana karışsa ben sınıfa girdikten sonra onu sıkıştırıp dövüyor =) kafam çok karışık ayrıca beni seven çoçuğu ben sevmiyorum nefret ediyorum Sence Napıyım?
Evet meleğim biraz karışık bir durumdasın ama bunlar büyüdükçe geçecek..Bu çocuk bence senden hoşlanıyor ama sende ona karşı biraz eksik yanlar var o yüzden sana açılamıyor ve bence sende sınıftaki hiç kimseye ezik deme..(: Başını belaya sokacaksın yoksa aşk konusunda Wink Wink Sıra meselesine gelince bu çocuk sana vuramıyorsa seviyor demektir ve sana olan sinirini sıradan çıkarıyor Wink
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 1:24 am

Benim 2 sorunum var Sad
1.İzlemişsinizdir,şu Bugs Bunny ve Tazz'ın olduğu makarnalı bi reklam varya ordaki çocuğa hasstayım (gerçi benden küçük gibi..) ben onun ismini bulamıyorum,eğer ismini bulursam avatar,imza yapıcam ismini biliyosanız veya hangi dizide oynadığını.. lütfen söyleyin dizi oyuncularından bulayım..
2.Dersane başladı! Hızlandırma dersleri var şimdi 7.sınıf konularına kısaca bakıyoruz işte ders bitti çıktık merdivenlerden inerken,beyaz tenli,siyah ve dalgalı saçlı,tarz,benden azcık uzun,adidas giyen bi çocuk gördüm aşık oldum! Didem'e söyledim (canım kankim) Dilara'da ona vuruldu dedii (Dilala'm benim b-tanem) o an ilk defa Dilala'ma sinirlendim.. gözümle takipediyodum çocuğu sora kaybettim Sad H sınıfındaymış bende I dayım onunla tanışmaya çalışıcam,gördüğümde yalnızdı sınıftada yalnız oturuyorsa çıkışta yeni mi geldin bu dersaneye? dicem evt derse eğer arkadaşın yok galiba istersen H sınıfındaki erkeklerle tanıştırayım der ve tanışırım İpek'cim sence nası olur?? ha bu arada adım Sena fln??
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 1:25 am

Meleğim cidden karışık bir durumdasın öncelikle
1.sorununu araştırcam bir şeyler belki bulabilirim (:
2.sorununa gelelim şimdi o çocuk tip olarak sana çok uygun olablir ama meleğim daha çocuğu tanımıyorsun bile..İlk önce çocuğu sınıfındaki kız arkadaşlarından tanımaya çalış..(: Dilara meselesine gelince dilarayla konuş ama sevdiğini söyleme..Çokmu seviyorsun de..Onu tanı bence falan de..Oda eğer çok seviyorum derse...Sana 2 seçim yapmak düşüyor..
Ya aşkın!..
Yada Dostun..!
Ama meleğim bence dilara iyi bir kızsa ve onu gerçekten seviyorsan dilarayı seçmelisin zaten çocuğu tanıyınca belki ondan soğuyacaksın ne biliyorsun?(: Bence ilk önce çocuğu tanımaya bak ondan sonra çocuğun duygularnı buraya yaz bende net cevap vereyim (:
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 3:05 am

Uygulayacaım plan olmadı çok fazla arkadaşı varmış ve ona baktığımda o da bana baktı..Samanyolu'na gidiyo ve bende Samanyolu'na kayıt oldum+ derse giricektik direk gibi bişy vardı onun arkasından geçtim az kalsın çarpışıyoduk! Dilara'yla aynı sınıfta ama Dilaraya sordum o çocuğu sevmiyomuş.. ds:
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 3:16 am

O zaman bu çocuk sana aittir meleğim ama şunu unutma erkekler genede biraz dengesizdir Very Happy Çocuğu iyice tanımadan paçaları sıvama (:
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Küçük SorunLarınız.. Küçük SorunLarınız.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:32 am

Sevdiğim çocukla buluşacaktık..Boğazım ağrıyor dedi bende çok üzüldüm ve ziyarete gitmek istedim..Buraya kadar herşey mükemmeldi sonra yürürken susayınca kafeye su almak için girdim aldım tam çıkıyordumki tam karşımda sevdiğim çocuk ve karşısında esmer süper bir kız Mad El ele tutuşmuş konşuyorlardı çocuk beni görünce ben direk taksiye atladım ve eve gittim ne yapmalıyım Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kullanıcı İmzası

Küçük SorunLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki