Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RüyaLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 3:59 pm

Hepsimizi gördüğünüz rüyaLarı bu başLıkta anLatabiLirsiniz..
Smile
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 12:21 am

hangisini anlatsam ki her gece görüyorum Razz
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPaz Nis. 20, 2008 5:25 am

Aynen ya..Very Happy
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptySalı Nis. 22, 2008 11:46 pm

bnde ya özellikle cemreyi aklımdan bir saniye çıkmıyor ya
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPaz Nis. 27, 2008 4:11 am

Geçenlerde ayşegülle beni gördüm sete gidiyorduk..eren ve cemreyi gördük ben erene ayşegülde cemreyi öpecekti ben ereni yüz bin kere öptm ayşegül cemreyi öpemedi utandıVery Happy sonra kağıda güzel sözler yazdı kapıcı geldi cemre hanım bu size gelmiş dedi cemre onu okudu ay canım benim...dedi sonra ayşegülde cemreyi öptü..Biz o gün çok eğlendik birlikte madoya gittik pastalar yedik imza aldık foto çektirdik..Erenimi doyasıya öpmüştüm.Sabah bir kalktım:(..Herşey Rüyaymış..Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptySalı Nis. 29, 2008 1:17 am

ben de o kadar çok görüyorum ki artık gördüklerimi karıştırıyorum Smile rüyadayken gerçekmiş gibi oluyor ama bi uyanıyorum ki rüyaymış.o çok kötü oluyor işte Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 9:43 pm

herqün qülçinimi qörüyorum Very Happy
hep beraberiz Very Happy
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 9:50 pm

Oh gel keyfim gel gülçinle dakikalarca:)..Bende erenimle ve hepsimle aynı şeyler oluyor..
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 10:45 pm

her gün bir rüya yoshymle.anlatırsam ömür geçer.
Kullanıcı İmzası

En son EnerjiKız* tarafından Paz Haz. 08, 2008 8:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 9:29 pm

Sen yoshy'ci değil misin?
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPaz Haz. 08, 2008 8:52 pm

yoshyciyim
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPtsi Haz. 23, 2008 1:54 am

RüyaLarınız.. 72202060uy6SAÇMA SAPAN RÜYALAR GÖRÜYORUM... Soru
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Haz. 26, 2008 1:05 am

ya hergece görüyorum ama birini anlatim

ben hepsinin konserine gidiyodum tabi en önden izliyordum sonra konser bitti yoshymin yanına gittim tanıştık ben seni çok sevdim gel biraz gezelim dedi işte eren,cemre ve gülçin de yanımızda arabaya indik gidiyorduk ama ben yoshyme sürekli böyle seni seviyorum aşkım flan diyosum o da bana canım benim ben de seni çok sevdim diyodu sonra arabadan iniyoduk dondurma falan alıp yiyoduk yasemini bizim eve davet ediyodum geliyodu yemeğe annemin yaptığı yemek de yoshymin en sevdiği yemek oluyodu sonra evden gidiyodu giderken ben ağlıyodum ama bizdeyken telefonunu msnsini falan alıyodum o da tlf.sine beni kaydediyodu o giderken ağlıyodum koşup yakalamaya çalışıyodum ama koşamıypdum:(SadSadSadSadSad ağlıyodum bi uyandım gerçekten ağlıyodum öyle bi dokunmuş ki bana
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Haz. 26, 2008 2:40 pm

Ayy kuzu yerim seni ben (: Çok şeker rüyalar görüyormuşsun bende geçen Volkanımı gördüm Very Happy:D:D
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Haz. 26, 2008 3:37 pm

~İpek*EreNaz.~ demiş ki:
Ayy kuzu yerim seni ben (: Çok şeker rüyalar görüyormuşsun bende geçen Volkanımı gördüm Very Happy:D:D
evet ya hergün böyle rüyalar görüyorum ağlayarak uyanıyorum
volkan kaleci volkan mı??
ben de bir kere tüm galatasaray takımının bizegeldiğini görmüştüm gelip tüm eşyalarımı imzalamışlardıSmileSmileSmile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPerş. Haz. 26, 2008 10:45 pm

BEN TATİLE BODRUMA GİTMİŞİM, DENİZDEN SONRA PLAJDA DUSLAR OLURYA HANİ,
ORDA DUS ALMISIM SONRA GÖZLERİMİ AÇMISIM DUSTAN SONRA NE GÖREYİM EREN VE GÜLÇİN!!!!
HEMEN GÜLÇİNİN KOYNUNA ATLAMISIM ÖPMÜSÜM SONRA KONSER VERMİSLER ORDA BENDE SAHNEYE CIKIP ERENİN VE GÜLÇİNİN ELİNDEN TUTUP DANS ETMİSİM İMZALI FOTOLAR ÇEKİLMİSİZ DENİZDE DENİZ TOPU İLE OYNAMISIZ GÜLÇİNİMLE DAHA SONRA CAFEYE GİDİP DONDURMA YEMİSİZ
O CİLEKLİ BENDE VANİLYALI DONDURMA ALMISIM BENİ GÖREN BÜTÜN COCUKLAR KISKANIOMUS..AMA GÜLÇİNİM BEN ELİFİMLE İLGİLENCEM DİOMUS...
GECE PLAJDA EL ELE TUTUSARAK UYUMUSUZ AMA UYANDIIM DA HERSEY RÜYA OLUNCA AĞLADIM...Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyPtsi Haz. 30, 2008 5:03 pm

bir defa cemre ile ilgili görmüştüm Smile
cermre herpsi 1 deki emre ile ayrılmıştı yolda ağlarken beni gördü dertleselim mi dedi bana...bende olur demisim daha sonra bana:
emre erene asık olmus beni sevmio dedi...bende cnm bu özel hayatın cemre ablacım demisim o da kızdı bi cafeye gidip orada konusalım dedi gittik sonra bana dedi ki::
senin mp3 ün war mı?(ne alaka ise? Smile)nese sonra bende war demisim ordan emre yi bi arasak dedi bende benim mp3ümden aranmıo dedim telefonumla aradık bana dedi ki ben ereni sewmiorum cemreyi sewiorum bende dedidim ki ama cemre abla böle demio.. telefonu kapattım cemre ablam ben kalkayım artık dedi ben ya sen gülçini neden getirmedin ki dedim o da ben yalnız dolasmak istedim sonra senle konusmak istedim dedi bana bende dedim ki bana msn adresini wersene gülçinlede konusuum cemre dediki yok bizim...
ben ağlarmıs gibi yaptım daha sonra cemre bana sen bizde kalsana dedi
bende tabii ki bir gece kalırım dedim o gün kalldım sabah hepsi ile beraber kahvaltı ettik daha sonra eren:hadi seni evine bırakayım dedi...ben de olur dedim tam cıkıodum telefonum caldı emre arıomus ne war dedim ben...
o da cemreyi wer nolurr dedi bende bi git abi ya sümük gibi yapısma demişim daha sonra cemre gene mi o demez mi?bende hyr annem arıyor dedim cemre kandırma beni diyerek beni ewden attı bende ağlamaya basladım eren yasemin ve gülçin defoll die bağırınca ben iice ağlamaya basladım daha sonra yasemin bana acımıs we iceri aldı cemre özür diledi gülçin bana bakarak tavla şarkısını söledi...eren öpücük attı o gün kampa gittik we ates yakıp etrafında tavla sarkısını söledik sabah sucuk yaptık gülçin ile beraber aksama kadar el ele tutusup yürüdük kırlarda aksam annnem aradı we ewe döndüm sabah 12.38 gibi uyandım rüya olduunu görünce bütün günn
cemrem,gülçinim,yaseminim,erenim die bağırdım... Shocked
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 11:18 pm

İmzamda yazan İlk 5'lim ile aynı evde kaldığımı görmüştüm I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Kullanıcı İmzası
ebru_ergül
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
ebru_ergül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 100 Nerden : GüLçİnİmİn SıCaCıK kAlBiNdEn((İzMİrDEnn:))

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptySalı Kas. 25, 2008 3:55 am

şimdi biz kuzenimle beraber hepsi konserine gittik orda ayrı ayrı şarkı için ayrı bilet satılıyordu kuzenime herşeye rağmen bana olmaz oğlan şarkısı çıkmıştı ilk önce kuzenim izledi konseri sonra ben izlerken beni sahneye çıkardılar ben şarkıyı grup hepsiyle beraber söylüyorum hepsi beni güzel sesimden dolayı tam tebrik edecek zııırrrrrrr uyanma vakti okula geç kalcam yani bu saat benim güzel rüyamı rezil etti
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net/
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: RüyaLarınız.. RüyaLarınız.. EmptyÇarş. Ara. 10, 2008 3:42 am

ßen bir alışveriş merkezine gidiyordum gittim diğer 3 arkadaşımla..
alışveriş merkezinde bağırtılar gürültüler fotoğraf pozları felan birden başladı tavla şarkısı anladım ki orda hepsi var..
usulca yaklaştım herkesi iteledim gülçinimi gördümmmmm bağırıyorum ben..
gülçin geldi okşadı beni felan tam beni sahneye kaldırıyordu ki guguklu saat gukguk diye aptalca ötmeye başladı Razz

ben kalktım gözüm kapalı gözlerinle hapsettin diyorum What a Face
açtım ki gözümü gülçin yok ben yatakta yatıyorum kalktım ve gülçin diye bağırmaya basladım annem ne sacmalıon ki sen diyince başladım ağlamaya ve guguklu saati kırdımmm çok üzülmüştüm amaaa Sad
Kullanıcı İmzası

RüyaLarınız..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası