Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ufak tefek şikayetler..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Nis. 28, 2008 1:14 am

Sitemizdeki küçük şikayetleriniz için ayrı başlık açmaya gerek yok burada söyleyebilirsiniz..
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyCuma Haz. 27, 2008 5:24 pm

ya nolur şu benim üye puanı yazan yerde 2 yazıyodu şimdi ben yasemini sevmiom ki yasıo ya şuan ağlıyorum ben yapmadım onu zaten yapamam da yanılmıyosam onu adminlerimiz yapıyor ve ya görevli kişiler nolur düzeltin ve kim yazdıysa ya da yanlışlıkla mı yazı bilmeyorum düzeltin nolur ya şuan ağlıyorum nolu düzeltin SadSadSadSadSadSadSadSadSad :cry: :cry:
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyCuma Haz. 27, 2008 6:15 pm

Ya canım ben düzeltirim ama 0 alırım eğer mesajını olumsuz yazarsan üye puanını düşürürler Wink
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyCuma Haz. 27, 2008 7:09 pm

Suce*Kemer demiş ki:
Ya canım ben düzeltirim ama 0 alırım eğer mesajını olumsuz yazarsan üye puanını düşürürler Wink
tamam canım önemli değil yoshymi sevmediğim sanılmasın da ben onu anlatılamicak kadar çok seviyorum

bu arada çok teşekkür ederim canım
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyCuma Haz. 27, 2008 9:02 pm

sorun halledildi son birşey diycem ama o puanları sadece adminler değil her üye değiştirebilir
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 3:59 am

Arkadaşlar sanırım sitemizde ciddi bir sorunumuz var aynı kişi banada eren senden nefret ediyorum yazmış :@ ve o kişiyi bulursam başından geleceklerden sorumlu değilim haberi olsun öyle değişenler kendisi girip önceki puanını yazabilir ama artıranın repi direk 0 a düşer haberiniz olsn Wink
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 4:01 pm

İpekcim herkez mesajını olumsuz yapıyor diye düşürmüyorlar sevmedikleri için felan çünkü ben olumsuz bir mesaj yazdığımı sanmıyorum garip olmazsa üye puanını düşüren kişi yanına sebebini yazsın ki Bir daha aynı hatayı yapmayalım yoksa herkez kendi başına sevmediği için düşürür sonuçta emek veriyoruz yanlış anlamayın
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 10:09 pm

biride benimkine aynı şeyleri yapıyor.bu üye puanlarını kapatsakmıki?
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyC.tesi Haz. 28, 2008 10:18 pm

Tamam artık zaten sadece adminler verebiliyor..
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Haz. 30, 2008 11:30 pm

bendede ben yazmadım bi başkası bi gidin yaa yazmış ama sizinkinden ii benimki What a Face
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptySalı Tem. 01, 2008 1:14 am

Yaaa biri üye puanıma mal cemre yazmış Düzeltir misiniz? adminler hariç Kimse vermiyorsa kim yapıyor? Üye puanı:43 tü
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptySalı Tem. 01, 2008 3:05 am

sonradan sadece adminler yazmaya başladı önceden herkez yazıyodu ve ozaman yapmış kim yaptıysa
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptySalı Tem. 01, 2008 5:58 pm

Üye puanım 43 tü niye Henüz 0 yazıyor Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptySalı Tem. 01, 2008 7:43 pm

20 olmuş meleim
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 6:04 pm

evet o yazılan mal cemre yazısı silindikten sonra üye puanın 0a düşüyodu sucecim ve düştü.yani herşeye 0dan başladın.bende paylaşımlarını görünce 20 yaptım yani sen herşeye yeniden başladın yeniden 43 yaparsın sen Very Happy
Kullanıcı İmzası
suceL
Yeni Üye
suceL

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPaz Ekim 05, 2008 3:34 am

Benim pek ufak tefek değil neden herkezin üyeliği silindi 600 mesaj azbuz değil..!! ayrıca bir tek ben Ypmadm başka üyelerinde msjları var emek vererek paylaşımlar yaptık neden böyle oldu ?!
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPaz Ekim 05, 2008 4:15 am

suceL demiş ki:
Benim pek ufak tefek değil neden herkezin üyeliği silindi 600 mesaj azbuz değil..!! ayrıca bir tek ben Ypmadm başka üyelerinde msjları var emek vererek paylaşımlar yaptık neden böyle oldu ?!

Açıklama yapmak zorunda değiliz belk başka biri yapar sana kalmış üye ol diye boğazını sokan yok
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
suceL
Yeni Üye
suceL

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPaz Ekim 05, 2008 4:08 pm

Ozaman Kendi mesajlarınızı Silinde bakın bakalım nasıl oluyomuş.. anlayan anlar...
Kullanıcı İmzası
Miss'Titizz
Yeni Üye
Miss'Titizz

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPaz Ekim 05, 2008 11:59 pm

Ya ben bu siteyi seviyorum ve severek giriyorum pardon GİRİYODUM Selcan Admin olmadığı halde onun üyeliği silinmemiş biz 0 dan başlıyorz oh o 1248 puan süper valla bu adil mi???
ayrıca ben Admin olmadan önce Süper Mod dum admin olunca Süper Modluğum yandı???
Kullanıcı İmzası
suceL
Yeni Üye
suceL

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:02 am

İpek bana bir açıklama yaptı eğer Hep böyle olursa ben hiç yokum..
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:04 am

Biliyorum bir yerde sizde haklısınız ama Selcanın biliyorsunuzki 2000 e yakın mesajı var ve Selcan sitemiz açıldığından beri en paylaşımcı üyelerden birisi bunun tartışmasını yapmak istemiyorum sizde lütfen anlayışla karşılayın Eğer çok battıysa bu size Selcanı silelimde rahata erin kusura bakmayın ama biz burda sizler için sitemizi baştan yeniliyoruz daha güvenli hale getiriyoruz sizin için bu kadar uğraşıyoruz bunun karşılığında lütfen bizi biraz daha anlayın..
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:07 am

TAMAM SORUN HALLEDİLDİ SANIRIM SELCANIN SÜPER MODLUĞU ALINDI..
Kullanıcı İmzası
suceL
Yeni Üye
suceL

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:08 am

Selcan admindide ondan yoksa neden yapsın.... Evil or Very Mad Razz
Kullanıcı İmzası
suceL
Yeni Üye
suceL

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:10 am

Kusura bakmayın doğruyu söylemek gerekiyorsa selcan silinmeden rahat edemicem Sizde bizi anlayın doğrusu selcana gıcık oluyorum Razz
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Ufak tefek şikayetler.. Ufak tefek şikayetler.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 12:12 am

Selcana gıcık olman bizi hiç mi hiç ilgilendirmez Sude yeter ama bizimde bir sabrımız var normalde ben çok anlayışlıyımdır ama sabrım tükenmeye başladı SELCAN SİLİNMİCEK!..Sizde kusura bakmayın ama üyelerimiz içinde EN PAYLAŞIMCI ÜYE S-E-L-C-A-N!..Siz bir gün girdiniz bir gün girmediniz konuşturmayın beni lütfen selcanın annesi yasak koymasına rağmen kız açıyo her gün girmeye çalışıyor lütfen ama!!!!
Kullanıcı İmzası

Ufak tefek şikayetler..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki