Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erenimle dolu dolu 5 Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 1:49 am

ben çeşmede kuzenimin en yakın arkadaşının sörf merkezinde kurs alıyordum ablam yani yoshy mania gökçede var yanımda ben ablama abla ben kurdsa gidiyorum eceyle yani kuzenimle dedim sonra kursta birden birisine çarptım msörfle kim bilmiyorsum yere düştü bi baktımmmmm:)bitanem aşkım eren ben çığlık attım üstüne ereni kaldırdım falan ben eren seni çok seviyorum aşkımmmm falan diorum arkada kuzenim kaldı cemrem nerde die:)ben daha öncede görmüştüm ama pek anlayamamıştım çünkü em uzakta sörf apıodu yanına gidince yavuz abide vardı 5günümü geçirdim erene sarıldım fotograf çekildim ve şkımı gördüğümde dakka başı eren seni çoook seviyorum eren seni çok seviyorum deip duruyordummm ardından penti imza gününde eren beni tanıdı hatta ona hediye almıştım hediyeyi alırken elimi tutmuştu ne gerek vardı canım ya çok teşekkürler dedi 1saat konuştum hayatımın anlamıyla zaten seni en çok ben seviyourm herkesten çok die bağıra bağıra söylüyorum hatta sesim kısılmıştı:)ablamda oarada yaseminin yanıda aşkım die baırıodu:)erende kabul etti ben öle diince tamam bebeğim falan dedi sorna 40derece partilerinde ben en ön sıradaydım erele cemre beni tanıdılar cemre öpücük attı eren el salladı 3kalbi söylerken erenimde bana öpücük atıı erenime mektup yazmıştımm işte herlşey yazıodu erende artık beni tanıyo böyle yanına gittiğimde sen benim yanıma gelip işte şöyle konuştuğum kızsın dimi hani birlikte sörf yaptığımız dio bende evet falan diyorum aşkıma .Ben onu dünyalardan çok geçiyorum onun için ölürüm!!

Uzun Geldi bu okuyamam diyenler için konuşMALARIMIZI YAZDIM
Ablam:aaa Eren
Ben : aşkımmmmmmmmmmmmmmmmm
Eren:(arkasını dönüp bakar)gülümseyerek : meraba cnm nbr?(daha önceden görmüştüm 5-6 kez o yüzden tanıofu)
Ben : Bitanem çok özlemiştim seni Smile seni herşeyden çok seviyorum dedim sarıldım
Eren:(oda sarılarak)canım...
Ben :(ağlamaya başladım çok duygulandım Sad)Eren'immmm minik kuzumm... Sad
Eren:Ağlama bitanem niye ağlıyon yanındayım ben senin
Ben:gülmeye başlarım sımsıkı sarılırım..oda bana ve resmimiz var )
Ben: eRenim ben seni herkesten çok seviyorum biliosun dimi aşkım
Eren: tabi cnm artık kabullendim zaten ağlama ama artık benide üzceksin..
Ben : Senin üzülmene dayanamam meleğim tamam ağlamıyorum Smile
Ablam: Eren hadi poz verin canım sizi çekiyim
Ben : erenim bol bol çekilelim ama bitek senede ve bende olsun kimseye vermiyelim özel olsun(ve sadece 1 tanesini koydum sitelere)
Eren:tamam canım(bana sarıldı burda ağladım daha çok fotoğraf çekildik ve birinde gözüm şiş ağlamaktan)
Ablam:erencim yavuz sesleniyo (erenimin sevgilisiydi eskiden)
Eren : Geliyorum yavuz!
Ben: bitanem sen şimdi git ama ben burdayım 5 günde burdasın sen zaten
Eren: evet canım ben seni kurstan sonra yanıma alırım
Ben :ağlayarak tamam aşkım seni çokl sevdiğimi unutma
Erenim : by by yapar elini sallayarak Smile Smile
Ben: dayanamam gidip öperim bidaha

(Arkadaşlar bazı yerlerde bunu yazdığımda inanmayanlar oldu ama benim arkadşım-kuzenim-ablam-kuzenimin kankası şahit ve resimlerimizin 1 tanesini gördünüz zaten us a koymuştum)

HAYATIMDA GEÇİRDİĞİM EN GÜZEL 5 GÜNDÜ ERENİMLİ!!
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 5:24 am

Çok şanslısın keşke bende senin yerinde olabilseydim:(
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 4:18 pm

1 kerecik oLsun uzaktan biLe göremedimm aşkLar'm(ızı)..
Senin yerinde oLmak için neLer vermezdiimm:(
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 6:36 pm

evet çok şanslısın Smile
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 6:48 pm

ay ne süper bir anı başka bir sitedede bu anını görmüştüm o zamanda hayran kalmıştım.
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Nis. 20, 2008 8:18 pm

çokda inandırıcı gelmedi açıkcası!!
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptySalı Nis. 22, 2008 11:45 pm

süper ve ötesi
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPerş. Nis. 24, 2008 4:11 am

bnmde britney le akmerkezde randevum var kusura bakma ama inandırıcı gelmedi fotoların yazılılarını görürsem inanırım!!!
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyCuma Nis. 25, 2008 1:11 am

SaLLy ben gördüm erenLe büssürü resmi var:)Smile..Hatta ikiside bikiniLi..İnanabiLrsn arkadşım:)
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyCuma Nis. 25, 2008 9:41 pm

evet inamamk zorunda deilsin kimseyi inandırma gibi bi çabam yok zaten sadece paylaştım ayrıca selinacım ereni karıştırarak bi yalan söylemiycek kadar erenmciyim
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 4:59 pm

Ve saLLy hep atıyodu saLLayın o yaLancı kızı ya Denizim biz sana inanıyoruz banLanan kızı ne takıyosun:D Razz
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 12:51 am

ipeğe katılıyom sen sallama sallyi.anın süper denizim
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 9:41 pm

evet çok qüzel Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 6:03 pm

çok teşekkürler bitnlarim Smile evet takmıyorum yalan söyliycek halimde yok zaten ! herkes benim ne olduğumu kim olduğumu biliyo!!Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 11:23 pm

çok güzelmiş canım benim çok şanslısın gerçekten Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyCuma Mayıs 09, 2008 12:04 am

saol canım
Kullanıcı İmzası
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPtsi Haz. 02, 2008 5:09 am

Çok uzadı sanırım confused
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Haz. 08, 2008 4:49 pm

ConnCukk~** demiş ki:
Ve saLLy hep atıyodu saLLayın o yaLancı kızı ya Denizim biz sana inanıyoruz banLanan kızı ne takıyosun:D Razz
bence de hep atıyordu e ne de olsa sallama serbest
Deniz'im biz sana inanıyoruz...
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Erenimle dolu dolu 5 Gün Erenimle dolu dolu 5 Gün EmptyPaz Haz. 08, 2008 6:09 pm

Yeter:D Sıktı bu konucuk..KİLİT
Kullanıcı İmzası

Erenimle dolu dolu 5 Gün

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası