Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyPerş. Ekim 16, 2008 10:17 pm

Bir Hepsi Hayrani Cikmis ve sokaklarda herkese sormus HEPSI ve HEPSI SAKA hakkinda ne düsündüklerini...
Iste Sonuclar:

18 Yaş Ve Büyükler Şöyle Düşünüyor ;
1. Albümleri İyiydi Türkiye'nin Şuan İlk Kız Grubu Diye Sevindik İyi Gidiyorlardı,2. albüm'de iyi Kişilerle Çalıştılar ve daha cok sevildiler,Şu Hepsi 1 Dizisi Çıkanca Cıvıdılar Oyunculukları Malesef '' 0 '' (sıfır) Bu Kızlar Müzik İçinler,3. albüme Ne diyebilirizki '' Bu ne ya böle '' olduk Cok bebekçe Olgun Değiller Daha Sağlam bişi beklerdik....Vs.

Peki 18 Yaş ve Altı ne Düşünüyor ;
1. Albümleri İle Cok iyi bir çıkış yaptılar grur duyduk onlarla,2. albüm bomba gibi esti fazla söze bile gerek yok,Şu Hepsi 1 kariyerlerinde iyi oldu bazen bazı bölümleri abartsalarda iyi,3. albüm bence çok şeker ve komik olmuş oldukça iyi adı üstünde şaka albümü...
ALINTIDIR!..
18 Yaş Üstü Gıcıklar Alemi Resmen
Kullanıcı İmzası
*Nessa-Cemre-AshLeY*
Alışıyor
Alışıyor
*Nessa-Cemre-AshLeY*

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyCuma Ekim 17, 2008 2:52 am

teşekürler..
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyCuma Ekim 17, 2008 3:36 am

Eh bir onlara bi bunlara katılyıorum bende çevreme yaptım
Annem:İlk Albümlerini tam dinleyemedim ama bence ilk albümleri çocuksuydu baya..2.albümde sezen aksuyla çalıştıklarını duydum kızımdan falan..(ben oluyorum:D)3. albümse en iyileri çünkü bizim zamanımızdaki en şakacı en komik en güzel şarkılar nostalji falan harika olmuş sesleri çok şeker geldi..İyiler ya..
Ablam:İspanyadaydm pek dinleyemedim ama 3. albüm şarkıları güzeldi..O tavla falan benim 15 yaşındaykenki şarkılarım falandı güzel grubu zaten seviyorum..söz yok Smile
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
eren67
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
eren67

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyCuma Ekim 17, 2008 7:23 pm

sağol SmileSmile
Kullanıcı İmzası
{~HiLaL~}
Alışıyor
Alışıyor
{~HiLaL~}

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyPaz Ekim 19, 2008 7:15 pm

ya ama bunlar sadece 4 peynirli pizzaya göre yprum yaptılar bence tüm albümü dinleseler böyle olmazzzzz
Kullanıcı İmzası
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptyPtsi Ekim 20, 2008 6:56 pm

Ya müzikten,iyiden ve süperden anlamayanlara soru sorulursa böyle olur Wink Teşekkürler selcan*m ds:
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
ebru_ergül
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
ebru_ergül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 100 Nerden : GüLçİnİmİn SıCaCıK kAlBiNdEn((İzMİrDEnn:))

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptySalı Kas. 25, 2008 3:47 am

{~HiLaL~} demiş ki:
ya ama bunlar sadece 4 peynirli pizzaya göre yprum yaptılar bence tüm albümü dinleseler böyle olmazzzzz
bu fikre katılıyorum
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net/
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış EmptySalı Ara. 09, 2008 12:51 am

bende cıkıp gülçinim seni seviyorum diye bağırsam mı zaten bağırmıstım gerçi Very Happy
Kullanıcı İmzası

Bir Hepsi Hayranı Sokağa Çıkıp Şaka Albümü İle İlgili Anket Yapmış

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası