Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptyÇarş. Eyl. 17, 2008 10:53 pm

Hepsi grubu kızları bir sinema filminde oynayacaklarını açıkladılar. Filmde farklı karakterleri canlandıracaklarını söyleyen Hepsi, Eurovision ile ilgili bir teklif almadıklarını da belirtti.

Habertürk’te Saba Tümer’in programına konuk olan Hepsi kızları, kısa bir süre önce basında yer alan ve kendilerine Eurovision’la ilgili teklif geldiği haberlerinin doğru olmadığını söylediler.

Grup üyelerinden Cemre “Çıktığımızdan beri her sene basında Eurovision’a gidiyoruz ve hiç bizim haberimiz olmuyor” diyerek herhangi bir teklif almadıklarını söyledi. “Biz bu haberlerin çıkmasına da seviniyoruz çünkü Tükiye’nin bizi böyle bir göreve layık görmesi çok güzel” diye konuşan Gülçin, böyle bir teklif gelmesi karşısında “Kalbimiz istese de mantığımız hayır der” diyerek Eurovision’a pek de sıcak bakmadıklarını ancak olur da giderlerse şarkılarının yarısının İngilizce yarısının da Türkçe olmasından yana olacaklarını söyledi.

Yurtdışından teklif almışlar

Yurtdışından müzikal teklifi aldıklarını söyleyen Hepsi grubu kızları, projenin ayrıntılarına girmeden “Gerçekten heyecan verici isimlerin olabileceği üzerine konuşuluyor. İnşallah olur diyoruz” açıklamasını yaptılar.

Sinemada oynayacaklar

Bir sinema filmi teklifi aldıklarını anlatan Hepsi kızları, bir süre önce oynadıkları dizideki gibi kendilerini oynamayacaklarını ve bambaşka karakterlerle seyircilerin karşısına çıkacaklarını anlattılar. Film hakkında pek fazla detaya girmemeye özen gösteren Hepsi grubu, Eylül sonunda çekimlerin başlayacağını ve Ocak sonu Şubat başı gibi de vizyona gireceğini belirttiler. İstanbul dışında çekilecek filmin ismi ise daha sonra belli olacak.

Kenan Doğulu haberlerine dava açmış

Bir dönem medyanın gündemine Kenan Doğulu ile birlikte olduğu haberleriyle gelen Hepsi grubundan Cemre, “Aslı olmayan bir şey. 2,5 sene oldu ve hala haberler çıkıyor. Kenan’a da sordum. Ben bile gördüğümde şaşırıyorum. Ben bile inanacak hale geldim. En son bir haber daha çıktı ve dava açmak zorunda kaldım. Ben Bodrum’dayım beni Çeşme’de yazdılar. Kenan da ‘Boşver’ diyor” açıklamasını yaptı.

Alıntıdır!!! Shocked
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Geri: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptyÇarş. Eyl. 17, 2008 11:26 pm

SağoL seLcanım ds:
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 6:39 pm

TeşekkürLer seLcancım masum
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 10:05 pm

önemli değil ben izleyememiştim bulunca okudum.paylaşayı dedim ds:
Kullanıcı İmzası
eren67
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
eren67

<
MesajKonu: Geri: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:44 pm

ben izlemeyi unutmuştum:(

okudum iyi oldu çok sağol
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı? EmptySalı Haz. 16, 2009 7:42 pm

ne demek ds:
Kullanıcı İmzası

Saba TÜMER'in Programına Katılan Hepsi Kızları Neler Anlattı?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası