Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Youtube Kapalı..Girme yolu..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:14 am

Evet youtube bazı kişilerin pc sinde kapalı oluyor arkadaşlar..Başka bir yolu var youtubeye girmenin..İşte anlatıyorum..Googleye girin ve arama butonuna "vtunnel" yazın..İlk çıkana tıklayın orada
arama butonunda www.gmail.com yazar gmail yerine youtube yazın ve beginin e basın..Sonra bekleyince karşınıza youtube açılacaktır ve istediğinizi arayın yalnış yerdemi doğru yerdemi bilimiyorum ama yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ds: Bu arada vtunnel sitesi bütün yasaklı sitelere giren bir programdır..
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 8:06 pm

biliyordum teşekkürler.
Kullanıcı İmzası
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 10:42 pm

Ama çok kasıyo confused
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
No Fear
●нєяzαмαη ßαLıм`
 ●нєяzαмαη ßαLıм`
No Fear

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 2129 Nerden :

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyCuma Eyl. 12, 2008 12:29 am

..Sena*ErqL.. demiş ki:
biliyordum teşekkürler.
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
eren67
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
eren67

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyCuma Ekim 17, 2008 7:49 pm

sağol
Kullanıcı İmzası
*Nessa-Cemre-AshLeY*
Alışıyor
Alışıyor
*Nessa-Cemre-AshLeY*

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 12:11 am

Cadii..* demiş ki:
..Sena*ErqL.. demiş ki:
biliyordum teşekkürler.
Kullanıcı İmzası
ebru_ergül
Hepsi Fanı
Hepsi Fanı
ebru_ergül

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 24/11/08 Mesaj Sayısı : 100 Nerden : GüLçİnİmİn SıCaCıK kAlBiNdEn((İzMİrDEnn:))

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptyPerş. Kas. 27, 2008 8:40 pm

teşekkür ederim canım artık sayende youtubeye girebiliyorum=)
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net/
Gülçin*Ashley
Moderatör
Moderatör
Gülçin*Ashley

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 07/10/08 Mesaj Sayısı : 231 Nerden : Gülçinimin bana derin derin baktığı gözlerinden kurban olduğum gülüşünden,gülçin ergül diyarından...

<
MesajKonu: Geri: Youtube Kapalı..Girme yolu.. Youtube Kapalı..Girme yolu.. EmptySalı Ara. 09, 2008 1:10 am

biliodum ama denemeyin çünkü o yoldan virüs giriyor benden demesi format attırmak istemeyenlere.. Very Happy
Kullanıcı İmzası

Youtube Kapalı..Girme yolu..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası