Hepsi Koliks!!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Koliks!!..

..Hepsi Kolikiz..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sormak İstedikleriniz..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1991 Nerden : Başkent ;)

<
MesajKonu: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 12:57 am

Diğer başlık 6 sayfa olmuştu ve arşivlenip sepete gitti buradan devam edeceğiz (:
Kullanıcı İmzası
http://hepsiciyiz.allyogame.com
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:27 am

Canım bana verdiğin şeyleri uyguluyorum sağol ama bir şey daha soracağım...
Yüzümde belirli belirsiz alerjik gibi şeyler çıktı ne yapacağım adminler cevap verirmisiniz ds:
Kullanıcı İmzası
MnyACA<3
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
MnyACA<3

Yaş : Kayıt tarihi : 04/04/08 Mesaj Sayısı : 1398 Nerden : AnKaRa..

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:47 am

Canım bir doktor veya eczacıya danışarak geçirmesini sağlayan krem alabilirsin ds:
Kullanıcı İmzası
https://gruphepsi.1fr1.net
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:10 am

Sağol Ayşegülcüm ds:
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 5:05 am

Benimde sivilcelerim çıkıyo durmadan sinir oluyorum çok çirkin duruyorlar.patlatıyorum bazılarını sizce bu doğrumu ve ne yapmalıyım
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 4:33 pm

Patlatmak kesinlikle doğru değildir meleğim belki inanmayacaksın ama patlatmazsan ertesi gün geçiyor Smile Yani benim öyle oluyor..Ve yüzünü hep sabunla yıka..Hani lifler olur ya bir tane lif al yüzün için her banyo yaptığın zaman sabun sür ona ve iyice yüzüne sürüp durula..Daha sonra çok sert olmayan bir havluya kurulayabilirsin bunu istersen her gün yap ama ben banyoda yapıyorum ve banyo yapmadığın zamanlar..GÜL SUYU denen bir şey var her markette satılır onu al pamuğa sür ve yüzünün heryerine uygula o tamamen doğaldır ve hiç acıtmaz..Daha sonra yıkama gül suyu sürdükten sonra..Biraz dursun sonra sabunla yıkayabilirsin Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:45 am

ya doğru değil ama ben şimdiye kadar 3 kere kocaman sivilce çıktı 3 ünü de patlattım izin i si bile kalmadı Very Happy
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:50 am

burnumu çeke çeke bi hal oldum burnumu sile sile burnum kızardı burnum çesme oldu çektiğimde borozan sesi çıkıyor halsizim az birşey...

Çok dertliyim çok...

Ne yapmalıyım?
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:55 am

yoshyst_hilal demiş ki:
ya doğru değil ama ben şimdiye kadar 3 kere kocaman sivilce çıktı 3 ünü de patlattım izin i si bile kalmadı Very Happy
Kuzum bazı kişilerin yapısı farklıdır benim patlatınca geçmiyor ama seninkiler gidiyor olabilir Smile Ama genede Selcan patlatmasın..
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:56 am

Gülçin*Ashley demiş ki:
burnumu çeke çeke bi hal oldum burnumu sile sile burnum kızardı burnum çesme oldu çektiğimde borozan sesi çıkıyor halsizim az birşey...

Çok dertliyim çok...

Ne yapmalıyım?
Kuzum bence burnunu peçeteyle değilde suyla yıka sümkür bir yerde What a Face ve yumuşak bir havluyla kurula Smile
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:58 am

Bazen sıkılıyorum lavaboya gitmkten hık diyorum işte o zaman borozan sesi çıkıyor Sad
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 1:34 am

Hmm ama elden ne gelir gitçeksin maalesef Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 2:10 pm

..Eren*KemeR.. demiş ki:
Hmm ama elden ne gelir gitçeksin maalesef Sad

ay ay Soru Sad
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 5:23 pm

Ben sigaraya başladım hemde istemeden Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 5:25 pm

Hemen onu bırakmalısın Hilal bu çok ciddi bişi hafife alma bunu..Sigaranın bırakma yollarını internetten araştır ve içmemek senin elinde!..
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 5:50 pm

Un-Fabulous demiş ki:
Ben sigaraya başladım hemde istemeden Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Sen 16 yaşındasın daha!İstemeden nasıl oldu?
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 6:51 pm

Gülçin*Ashley demiş ki:
Un-Fabulous demiş ki:

Senden bir hayli büyükmüşüm demekki Shocked Sen sor diye de yazmadım alışkanlık olunca içiyo insan işte bilmeden yorum yapma Shocked Shocked Shocked
Kullanıcı İmzası
AshLeyRen**..
~~ÖzeL~~
~~ÖzeL~~
AshLeyRen**..

Kadın

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 7:07 pm

Ya lütfen kavga etmeyin Hilal kısa süreliğine gitti zaten.
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 8:44 pm

Un-Fabulous demiş ki:
Gülçin*Ashley demiş ki:
Un-Fabulous demiş ki:

Senden bir hayli büyükmüşüm demekki Shocked Sen sor diye de yazmadım alışkanlık olunca içiyo insan işte bilmeden yorum yapma Shocked Shocked Shocked

Özür dilerim ama ben sadece yardım etmek istemiştim işine karıştıysam özür dilerim
Kullanıcı İmzası
selccrenyürKk.
Süper Moderatör
Süper Moderatör
selccrenyürKk.

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 06/04/08 Mesaj Sayısı : 1315 Nerden : A{h}nKaRa:(

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptySalı Eyl. 30, 2008 6:50 pm

İpeğim çok sağol işe yaradı denedimde sen birtanesin çok sağol birtanesiiiii
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptySalı Eyl. 30, 2008 7:06 pm

İstanbuldan döndüm tedavi oldum sigarayı BI-RAK-TIM!
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 12:56 am

Un-Fabulous demiş ki:
İstanbuldan döndüm tedavi oldum sigarayı BI-RAK-TIM!

İyi peki.
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 1:32 am

Bu arada canım önemli değil bende sert davrandım ds:
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 1:54 am

Un-Fabulous demiş ki:
Bu arada canım önemli değil bende sert davrandım ds:

Hiç önemi yok canım benimmmm ds: ds: ds: I love you I love you I love you Smile Smile Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked masum masum santa santa cheers cheers cmrgln .qLn.
Kullanıcı İmzası
Misafir
Misafir

<
MesajKonu: Geri: Sormak İstedikleriniz.. Sormak İstedikleriniz.. EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 7:42 pm

cheers
Kullanıcı İmzası

Sormak İstedikleriniz..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki